17 stycznia 2022

Czapki ze wzorów Marysi

Marysia Socha projektuje wzory czapek po mistrzowsku! Bardzo lubię jej pomysły, moje ulubione czapki to właśnie te, które powstały według jej wzorów. Nie mogłam się oprzeć nowej czapce, którą pokazała Marysia, więc mam się czym pochwalić :-) Czapka Mimoza w moim wykonaniu powstała z włóczki Touring Lang Yarns w kolorze malinowym, który na zdjęciach wyszedł jak wściekły róż. 


Przy okazji , jak już tak dobrze mi się dziergało, skończyłam ukośnik, które zaczęty leżał ponad rok..... Robiłam porządki, zebrałam resztki czarnych, moherowych włóczek i wzorem ukośnika powstał niewielki, ale przytulny szalik. 

Te dwie niżej pokazane czapki też powstały ze wzorów Marysi, ale chyba nie zostały opublikowane. Niemniej jednak są bardzo ładne :-) 


4 komentarze:

 1. Ładne czapki , dobrze Ci w tym malinowym kolorze. Moja pierwsza czapka z wzoru to była Magnolia od Małgorzaty, do dziś ulubiona :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkie czapki udane, a najciekawsza mimoza, świetny ma ten czubek. W ogóle bardzo podobają mi się czapki z wzorami strukturalnymi. Projektów Marysi nie znałam wcześniej, teraz je przejrzałam i widzę, że są świetne:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne czapusie! Dziękuję za namiar na projektantkę, zaraz zapoznam się z jej wzorami. Pozdrawiam i życzę dużo fajnych projektów w tym roku. 🤓

  OdpowiedzUsuń
 4. I enjoyed over read your blog post.
  Your blog have nice information, I got good idea from this amazing blog.
  I am always searching like this type blog post. I hope I will see again…
  wordpress
  blogspot
  youtube
  ប្រដាល់ថៃ

  OdpowiedzUsuń