5 lipca 2017

Letni kapelusz

Miałam dzis przypływ szyciowego natchnienia i uszyłam kapelusz z bawełnianej surówki ozdobiony koronką klockową. Wykrój ściagnęłam ze strony papavero.pl. Jestem z niego bardzo zadowolona i nie jest to ostatni kapelusz, jaki uszyłam. Już planuję coś z wełny, na zimę. Bardzo lubię nakrycia głowy i bardzo żałuję, że przy obecnej modzie ja w mieście w kapeluszu jestem jak ufo.

15 komentarzy:

 1. Fajny kapelusz. Podziwiam za umiejętność szycia. Ja nie posiadłam tej sztuki, korzystam ze sklepowych nakryć głowy tego typu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :-) Szycie to jak układanie puzli, tyle że jest mniej elementów i sa większe. Warto spróbować. Pozdrawiam :-)

   Usuń
 2. Jest piękny. Gdybym miała taki kapelusz, na pewno polubiłabym nakrycia głowy:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Serdecznie dziękuję :-) Wystarczy uszyć, polecam :-)

   Usuń
 3. Osobiście nie lubię kapeluszy ale zimą w moim mieście sporo kobiet takie nakrycia nosi:)pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Krakowie obserwuję, że to raczej starsze panie do płaszcza nosza kapelusze, młodzież zima nosi bezkształtne czapki, a latem nie chronia głowy.

   Usuń
 4. Bardzo ładny Asiu! Podziwiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. To jesteśmy dwie UFO. Ja często w kapeluszu, a prawie nigdy z goła głową. Kapelusz jest tak super, że aż Ci zazdroszczę. Boleje, że kupienie fajnego kapelusza, miękkiego jest prawie niemożliwe.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ludwiko, dziekuję :-) Cieszę sie, że nie jestem sama w moich upodobaniach :-) W zasadzie w sklepach nie moge znaleźc nic dla siebie i dlatego czasem szyję, nie tylko kapelusze.

   Usuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń