1 maja 2023

Pierwszy dzień maja

Zostałam wywołana do tablicy, więc jestem :-) 
Bez mała codziennie rozważam, czy nadal prowadzić tego bloga, bo czasy się stały takie, że świat robótkowy (i nie tylko) przeniósł się na Instagram, miejsce obrazków i braku słów. Używam Instagram, a jakże, mnóstwo się tam uczę, języków mi obcych, gotować, dziergać :-) Do tego tu nie jest łatwo, bo mam taką osobowość, która nie uważa, żeby ktokolwiek był zainteresowany tym, co mam do powiedzenia, a robótkowe sprawozdanie nie musi być ciekawe. 
Niemniej jednak..... Dziś skończyłam robótkę, którą pomału uskuteczniałam przez ponad miesiąc. Urzędłam dwie nitki, kolorową, miodowo-granatową i granatową, a następnie je połączyłam. Nie wiem, czy efekt mi się podoba.  Jest tego może z 700 metrów, na jakiś kawałek w sweterku czy kamizelce wystarczy.  

9 komentarzy:

 1. Zachwyciły mnie te drewniane szpule, kolory i świetliste zdjęcia, a to co napisałaś trochę zasmuciło. Dla mnie jest interesujące to co prezentujesz, prace, zdjęcia, rzeczowe sprawozdania, i to ważenie słów. Pozdrawiam serdecznie:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię czytać Twoje słowa. Wszystkie. Lubię spokój, który u Ciebie panuje, zarówno w tekstach, jak i w obrazach. Lubię podziwiać prace Twoich rąk i chętnie zapoznaję się z tym, co o nich piszesz. Czuję jakąś więź z Tobą, choć prawie wcale Cię nie znam.
  Cudna jest Twoja przędza.

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzeba pisać koniecznie trzeba, czytamy! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Rozumiem Cię, ale słowo pisane jest potrzebne, wiemy co myślisz, piszesz o swoich uczuciach. To jest ważne, insta to tylko kolorowe obrazki. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Joanno Twoj blog jest bardzo ciekawy i z przyjemnoscia tu zagladam..Wprawdzie skarpetek juz nie naucze sie robic,ale chusty ,szale i czapki dziergam,a u Ciebie zawsze znajde pomysl naa kolejnu udzierg :)))

  Ewa

  OdpowiedzUsuń
 6. A ja do powyższych wypowiedzi dodam, że lubię Twoje filmiki na YT😃

  OdpowiedzUsuń
 7. Podziwiam cierpliwość prządki! Ciekawam bardzo, CO z tej wełenki powstanie. Więc musisz jeszcze trochę wytrzymać na blogu ;) bo skąd będę wiedzieć - CO? Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego wiosennego życzę!

  OdpowiedzUsuń
 8. Zachęcam do prowadzenia bloga. Pismo obrazkowe nie jest jedynym słusznym. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Twoja wiedza jest darem. Dziękujemy, że hojnie dzielisz się nią w swoich postach.

  OdpowiedzUsuń