4 lipca 2016

Tatrzańskie obrazki

Widok na Polanę pod Kopieńcem


Kuźnice z Nosala


Widok z Nosala w kierunku Giewontu


formacja skalna na Nosalu


efekt pracy kornika drukarza


na Ścieżce nad Reglami


Siklawica


widok na Ścieżkę nad Reglami, dalej było okropnie :-)

8 komentarzy:

 1. Dawno już tam nie byłam, a wycieczka ścieżka nad Reglami jest bardzo fajna latem, zima nie udało mi się jej sforsować.
  Miłego;)
  P.S.
  Wiele sezonów mieszkaliśmy pod Nosalem, więc Nosal był naszym "podwórkiem", czyli codziennym niemal miejscem spacerów gdy się nie szło w góry.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ścieżkę zrobiłam po raz pierwszy w całości, niekoniecznie miejscami jest ścieżka do spacerów. Natomiast Nosal mnie zaskoczył urodą, zrozumiałam, że latanie po dwutysięcznikach jest fajne, ale niskie góry tez są piękne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne widoki - cudne zdjęcia :-) Napatrzeć się nie mogę...
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kasiu, wybierz sie koniecznie i zobacz na własne oczy :-)

   Usuń
 4. Od kilku lat mieszkam bardzo blisko Zakopanego a przyznaję się, nigdy tak na prawdę nie zwiedziliśmy takich nawet najbardziej znanych miejsc... Teraz to mi dałaś do myślenia... :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ula, polecam , koniecznie sie zmobilizujcie :-) w górach sa trasy dla kazdego, a frajda zawsze ogromna :-) służę pomocą w wyborze trasy :-)

   Usuń
  2. Ja mieszka w centrum Polski, na razie w góry nie mogę się wybrać i BARDZO tęsknie. Jak wychodzę w góry to zostawiam wszystkie sprawy na dole i żyję tylko tym, co jest w danej chwili. Nie ma co myśleć: chce się czy nie - trzeba iść! To wielkie szczęście mieszkać blisko gór :)

   Usuń
  3. Masz rację, kiedy sie idzie, ważny jest tylko następny krok, a wszystko przestaje być istotne.... mam w Tatry 150km, a i mając tak niedaleko ciężko sie wybrać.... Pozdrawiam :-)

   Usuń